Inspiration, Canva. Pinterest, Еaselly - сервіси, що допомагають візуалізувати навчальний процес. Разом з учнями на заняттях можна створювати діаграми, картки та схеми., інфографіку.
Kahoot! – навчальна програма, що складається з ігор. Тут можна зробити серію запитань з кількома варіантами відповідей. Формат і кількість запитань залежать від автора. Є можливість додавати відео, зображення та діаграми.
Plickers - мобільний додаток, який «зчитує» спеціальні картки з відповідями учнів за лічені секунди та виводить статистику на екран телефону вчителя. Додаток використовують для швидкої перевірки, аби дізнатись, чи розуміють учні поняття та чи освоюють ключові навички –
Сервіс «Історія в русі», який дозволяє побудувати мультимедійні історії. Для створення анімованої історії вам необхідно зайти на сайт History in Motion і зареєструватися. Продумайте сценарій, відзначте на шкалі, де необхідно зупинитися, на карті залиште додаткове зображення і навіть відео.
Створення анімованої історії може бути чудовим інструментом для учнів при створенні своїх проектів реконструкції історичних подій, спеціальних проектів. Проект зберігається відеороликом, який можна також озвучити.
https://www.jigsawplanet.com/ - сервіс для створення он-лайн пазлів.
https://wordart.com/ - сервіс для створення хмари слів.
https://www.mindomo.com/ru/ - сервіс для створення інтелект-карт та схем.
http://www.thinglink.com/ - сервіс для створення інтерактивних зображень
https://learningapps.org/about.php - сервіс для створення інтерактивних вправ.
Classtime – сервіс для інтерактивного опитування.
https://ru.qr-code-generator.com/ - сервіс для створення QR кодів.
https://padlet.com/ - віртуальна стіна.
http://rebus1.com/ - сервіс для створення ребусів.
https://xn--e1affnfjebo2d.xn--p1ai/ - сервіс для створення скріншотів
Немає коментарів:
Дописати коментар